TOP Grupa Polska Sp. z o.o. powstała w 2005 roku świadczy kompleksowe usługi budowlane i z obszaru Facility Management na terenie Polski.


Obecnie, jako przedsiębiorstwo infrastrukturalno-usługowe, Top Grupa Polska Sp. z o.o. koncentruje się na rynku polskim świadcząc kompleksowe usługi budowane oraz w zakresie infrastrukturalnego Facillity Managementu.

Będąc generalnym wykonawcą, oferujemy usługi w sektorach infrastruktury: drogowej oraz budownictwa w zakresie modernizacji i remontów jak i kompleksowej obsługi inwestycji.

O sukcesach firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą. Dysponując wysoko wykwalifikowaną kadrą, jesteśmy w stanie zaoferować usługi idealnie dopasowane do potrzeb Klientów.

Działamy rzetelnie i profesjonalnie, realizując powierzone nam kontrakty w oparciu o międzynarodowe standardy zarządzania.

W naszej działalności kierujemy się koncepcją zrównoważonego rozwoju, dążąc do tego by odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstwa przenikała wszystkie procesy biznesowe zachodzące w firmie.

Nasze sukcesy i rosnące grono zadowolonych Klientów świadczy o tym, że nasza koncepcja skierowana na wysoką jakość oferowanych usług, dokładność oraz rzetelność, jest trafna. Robimy to z myślą o Naszych Klientach a ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Nasza firma jest w stanie dostarczyć Państwu szereg usług szeroko pojętej branży budowlanej, wszystko po to aby zwiększyć skuteczność i efektywność prowadzonej przez Państwa działalności.